Pieper en bhv 

Onderwerp van Pluis

BEHEERD DOOR:
leeuwin70
Terug naar de lijst
  1. Carla-S
    Reiziger

    Toon alleen de berichten van Carla-S
    quote:
    Dit schreef Pluis
    Wie weet of je als niet bhv er een pieper mag dragen op het werk?


    Wij mogen alleen de brandpieper dragen wanneer we daarvoor opgeleid zijn en ook jaarlijks de betreffende bijscholing volgen.
  2. Carla-S
    Reiziger

    Toon alleen de berichten van Carla-S
    Oh, ik begreep dat het om BHV taken ging.

    Daar moet je voor opgeleid zijn.

    Hier lees je er meer over

    >>LINK<<

    Artikel 15 van de Arbowet schrijft voor dat bhv-ers opgeleid moeten zijn.
Terug naar de lijst