Vakantie veiling, ed.

Vakantie veiling, ed.

Onderwerp van Ellen_

BEHEERD DOOR:
leeuwin70
Terug naar de lijst
  1. Ellen_
    Geregistreerd

    Toon alleen de berichten van Ellen_
    Ik ben benieuwd naar de ervaringen van mensen met de deelname aan veilingen op vakantieveiling ed. Wat zijn bijvoorbeeld dingen om op te letten? Tips om de beste deals te krijgen? Ik ben benieuwd naar jullie reacties Smile
  2. Tips om de beste deal te krijgen heb ik niet voor je. Stel je eigen grens aan wat jij wilt betalen voor het item.

    Bekijk goed de voorwaarden. Wat krijg je waar je voor biedt en tot hoe lang is het geldig. Gewoon doen. Je betaald wel ? 5,= administratiekosten. Regelmatig is er een actie dat je die niet hoeft te betalen. Je ontvangt de voucher van je gewonnen veiling in je mail.
    Ik bied met name op de sauna veilingen van de sauna hier in het dorp. Entreeprijs is normaal iets van 28 euro pp. De veiling is voor 2 personen. Meestal kunnen we voor ?10,= p.p naar de sauna.
  3. Ellen_
    Geregistreerd

    Dankjewel voor je reactie. Inderdaad die data. Ik had bijna een appartement op Ameland op dat waar ik niet kon.
    Ging net goed.
    Zijn er mensen, die vakantie s hebben via Vakantie veilingen?
  4. drakie
    Geregistreerd

    Toon alleen de berichten van drakie
    Ik heb mezelf een verbod opgelegd voor Vakantieveilingen ;-) Teveel leuke dingen die ik soms niet eens kon waarmaken (etentje in Scheveningen voor een bepaalde datum of dergelijke).

    Als je vakanties kijkt; check vooral wat de normale prijs is in de periode dat je wilt gaan. Bepaal voor jezelf echt de maximale prijs die je wilt bieden.... En biedt dan in de laatste 4 tot 6 seconden...... Soms ben je dan overboden en vaak heb je geluk (ik althans, vandaar dat verbod ;-) ).

    Eerste Vakantieveilingen ervaring voor mij was vakantie naar Tunesieg gescoord voor 525 euro voor 2 personen, half pension.......En toen was ik nog maar een beginneling ;-)
  5. Theemuts
    Abonnee

    Toon alleen de berichten van Theemuts
    Ik heb onlangs een ticket met overnachting gescoord bij vv, voor 4 personen voor 102 euro, plus de 5 euro vaste veilingkosten. 107 euro dus. Inclusief twee dagen entreekaarten voor 4 personen. Ik moet nog een datum reserveren. Mijn ervaringen zijn goed. Als ik echt voor iets wil gaan ben ik bereid om er 's nachts voor te zitten. Ik kijk zelf eerst even voor welke bedragen veilingen er doorgaans uit gaan. Dan zoek ik even na wat de reguliere prijzen zijn en bereken ik of ik met vv voordeliger uit ben. Als ik ga bieden tik mijn uiterste bod in en druk in de laatste seconde op bieden. Op deze manier al vele veilingen in de wacht gesleept. Houd er idd rekening mee dat er standaard 5 euro veiling kosten aan verbonden zijn. Soms moet je ook bezorgkosten betalen. Lees daarom eerst goed de veiling door, met name de kleine lettertjes. Succes.
  6. Dayenne
    Geregistreerd

    Toon alleen de berichten van Dayenne
    Vakantie veilingen had in de begin tijd leuke maandag acties. Toen voor 10 euro een week naar Alanya geweest in een prima appartement. Incl vlucht.
  7. Varekai
    Geregistreerd

    Toon alleen de berichten van Varekai
    Prima ervaringen, let op dingen die verkocht worden "op basis van beschikbaarheid". Dan kan het zijn dat je net niet kan reserveren op het moment dat je zelf wilt.
    Bij sommigen staat een agenda voor beschikbaarheid. Als je het dan wint ook snel daarna reserveren omdat het snel weg kan zijn.
  8. Cato
    Geregistreerd

    Toon alleen de berichten van Cato
    quote:
    Dit schreef Varekai

    +1

    Mijn Ervaringen met Vakantie Veilingen zijn beter dan net hotelkamerveiling.nl
    Dan heb je een hotelkamer geboekt staat er dat je m max 5 dagen van te voren kunr boeken.
    Maar er komt nooit een gelegenheid om hem te boeken want er is nooit plek zogenaamd. Enz
  9. BeBritty
    Geregistreerd

    Toon alleen de berichten van BeBritty
    Ik ook prima ervaringen met vakantieveilingen. Let wel op de hierboven genoemde zaken als het om vakanties gaat, check goed de beschikbaarheid vooraf. Ik had afgelopen jaar 3 dagen Praag voor 171,00, voor 2 personen, incl. 4 sterrenhotel en vliegretour.
    Mbt goederen die je wil kopen, spreek inderdaad een maximumprijs af met jezelf. En, vergeet vooral niet vooraf te checken op internet of het product ergens anders niet goedkoper en/of in de aanbieding is, want vaak ben je inclusief veiling- en verzendkosten toch duurder uit. En laat je vooral niet meeslepen tijdens die laatste seconden:-).
  10. BeBritty
    Geregistreerd

    quote:
    Dit schreef Dayenne

    10,00 naar Alanya?? Wauw!
  11. inka-maya
    Geregistreerd

    Toon alleen de berichten van inka-maya
    Ik heb nooit zin om die moeite te nemen. Heb wel een paar keer een hotel voucher via VakantieVeilingen overgenomen op marktplaats. Voordeel is dat de prijs dan meteen bekend is. Ik had twee nachten hotel Parijs voor 2 personen voor 30 euro. Geloof niet dat de persoon die het verkocht daar zelf nog winst op gemaakt heeft, maar zo wel dan is het haar gegund.
  12. Evert1963
    Geregistreerd

    Toon alleen de berichten van Evert1963
    Google het product.

    Soms bieden mensen meer dan dat het online kost.

    Daarnaast kan je je ook een beeld vormen over de prijs die jij wil betalen..
Terug naar de lijst