OuderAlleen AlleenOver Samendoor blogs clubs Mijn Inloggen
  Actueel   Chat   Agenda   Profielen   Zoeken   Support   MijnOA
OuderAlleen Thuis > Vakanties > Macedonië Macedonië vakantie voor het eenoudergezin
Zet in mijn agenda   
OVERZICHT
INFO
WIE GAAN MEE
HOE
BOEKEN

Macedonië


Voordelige vliegreis.
4-sterren hotel met privéstrand.

doelgroepdoelgroeplandaccommodatievervoerorganisatiesoortsoortsoortsoortsoort
6 jul: hotelkamer VOL
13 jul: hotelkamer VOL
20 jul: hotelkamer VOL
27 jul: hotelkamer VOL
3 aug: hotelkamer VOL
17 aug: hotelkamer VOL
24 aug: hotelkamer VOLPas op: deze telling loopt mogelijk achter

• Direct aan het meer •
• Privéstrand •
• Op loopafstand van het centrum •
• OA-korting •

Alleen nog beschikbaar op:
10 augustus: 8-daagse reis
29 juni: 8-daagse reis

Hotel Drim ****

Corendon: "Drim ligt aan het meer van Ohrid en het gezellige centrum van Struga ligt op circa 300 meter. Via de tuin wandelt u naar het strand."


Hotel Drim en Struga

Faciliteiten

Corendon: "

Het fijne 4-sterren hotel Drim beschikt over 198 kamers ondergebracht in een hoofdgebouw. Bij de receptie vindt u de kluisjes, 3 liften en een lobby. Drim beschikt over een buffetrestaurant en een ŕ la carte restaurant en voor verfrissende drankjes kunt u terecht bij de lobby bar, poolbar of bij de beachbar. In de tuin ligt het zwembad met apart kinderbad omringd door een zonneterras met ligbedden en parasols.

Ook op het strand kunt u gratis gebruik maken van de ligbedden en parasols. Voor de kinderen is er een kinderhoek ingericht met een speeltuintje en een trampoline. Verder treft u in het hotel een wasserette, minimarkt, juwelier, gratis wireless internet en 2 bowlingbanen aan.




Sport en ontspanning

Corendon: "U kunt tijdens uw verblijf gebruik maken van het basketbalveld, beachvolleybal, tennis, biljart en tafeltennis. Het hotel kan een vergoeding vragen voor enkele van de faciliteiten."

 




Kamer

Corendon: "De verzorgde kamers zijn voorzien van televisie, airconditioning, minibar en wireless internet. De badkamer beschikt over een bad of douche, toilet en haardroger. Alle kamers hebben een balkon of terras."

  




Verzorging

Logies & Ontbijt: ontbijt in buffetvorm half pension.

WIJZIGING: vanaf 1 februari kan alleen nog met half pension geboekt worden.




Vliegen

Je vliegt met Corendon vanaf Amsterdam of Eindhoven. Vluchttijd is ongeveer drie uur. Transfertijd is ongeveer 20 minuten.

De vluchttijden:

Amsterdam: Heen 04.30 07.20
Terug 16.15 19.20
Eindhoven: Heen 12.25 15.15
Terug 08.20 11.25

De tijden zijn onder voorbehoud
en worden dus niet gegarandeerd.




Alleen op vrijdag?

Aankomst en vertrek zijn alleen op vrijdag. Waarom is dat?

Er zijn een aantal redenen voor:

• samen uit, samen thuis. Je komt samen aan in het hotel. Bij aankomst kennen de kinderen elkaar al en heb je zelf wellicht ook al contact gelegd.

• rust in de groep. Hoe meer verschillende aankomst- en vertrekdagen, hoe vaker de groep verandert. Je hebt net iemand leren kennen, en twee dagen later is hij weer weg en komen er weer anderen. En drie dagen later gebeurt dat weer. In plaats van eens in de week. De kinderen hebben daar natuurlijk ook last van. Er is nooit rust in de groep.

Het is afgelopen jaren steeds weer gebleken dat dit belangrijke punten zijn. Als je hier niet mee kunt leven en op andere data wilt vliegen, kies dan alsjeblieft een andere bestemming.


Links
Zoover (7,8)   (60 beoordelingen...)

• Hotel Drim

• Voorwaarden annuleringsverzekering


Locatie



Macedonië

Struga

Struga is een kleine badplaats ongeveer 15 km van Ohrid en ligt aan de bekende Drim rivier. Struga lag in het Romeinse tijdperk aan de beroemde Via Egnatia (een handelsroute die liep van het huidige Albanië naar het Turkse Istanbul).  Het droeg toen de naam Ehalon, wat paling betekent. Deze paling is een uniek en glibberig schepsel. Nadat het een aantal jaren opgroeit in de modder van het meer reist het namelijk duizenden kilometers naar de noord Atlantische oceaan om daar in het Caribische water te paren. De paling verlaat het meer via de Drim rivier. Dit geeft een prachtig schouwspel.

Tegenwoordig is Struga een populaire badplaats met een gezellig centrum met winkeltjes en langs de Drim rivier staan overal terrasjes en kunt u lunchen of dineren terwijl u uitkijkt over de rivier.

 

Ohrid
Corendon: "Ohrid is een van de meest geliefde vakantiebestemmingen in voormalig Joegoslavië voor menig Nederlander geweest. Een groot zoetwatermeer met helder en diep water, een stad vol geschiedenis en cultuur met als hoogtepunt enkele zeer oude kerken (11-14e eeuw) met mooie fresco's beschilderd, gelegen op adembenemende locaties, en een zonnig maar aangenaam mild klimaat, staan garant voor een complete vakantie."

Macedonië
Corendon: "Macedonië ligt op het Balkanschiereiland in Zuidoost-Europa en is geheel door andere landen omsloten." Albanië, Servië, (Kosovo,) Bulgarije en Griekenland. 




Data & Prijzen

Vertrek op vrijdag. Vertrekdata: 6 juli, 13 juli, 20 juli, 27 juli, 3 augustus, 10 augustus, 17 augustus.

Prijzen 8 dagen 15 dagen

29 jun

399 369

574 544

6 jul

399 369 +HP-toeslag! 

574 544 +HP-toeslag!

13 jul

449 419 +HP-toeslag!

648 618 +HP-toeslag!

20 jul

449 419 +HP-toeslag!

648 618 +HP-toeslag!

27 jul

449 419 +HP-toeslag!

648 618 +HP-toeslag!

3 aug

449 419 +HP-toeslag!

648 618 +HP-toeslag!

10 aug

429 399 +HP-toeslag!

618 588 +HP-toeslag!

17 aug

399 369

574 544

24 aug

349 319

---



Je ziet de prijzen per persoon die gelden voor 1 week of twee weken verblijf op basis van logies en ontbijt.

In de prijzen hierboven is (zoals je ziet) een OAkorting van 30 euro per persoon verwerkt.

WIJZIGING: voor de reizen tussen 6 juli en 17 augustus kan alleen nog met half pension geboekt worden. Kosten zijn 69 euro per persoon per week en zijn niog niet in de prijzen verwerkt. Op 29 juni en 17 en 24 augustus kun je boeken op basis van logies/ontbijt.


Inclusief:

• retourvlucht Macedonië
• transfer vliegveld-hotel en vice versa
• verblijf in het hotel zoals omschrijven
• verzorging: logies en ontbijt of half pension
• bij boeking via OA betaal je dus geen vluchttoeslagen

Exclusief:

• Administratiekosten: 20 euro.
• Calamiteitenfonds: 2,50
• Alle overige maaltijden en drankjes
• Verzekeringen


In één geval is er sprake van een kinderkorting. Als je een 3-persoons kamer boekt (met drie personen) en het jongste kind is maximaal 12 jaar oud, dan betaal je voor dat kind circa 130 euro minder.

Vul het boekingsformulier helemaal in om er achter te komen hoeveel je kwijt bent. (Je hebt pas geboekt als je daarna op de rode BOEKEN-knop drukt).

Je dient in het bezit te zijn van een paspoort of identiteitskaart die na thuiskomst nog drie maanden geldig is.
ID-kaart is dus ook geldig!

OA
Drim is een goed betaalbaar 4-sterren hotel gelegen op een perfecte locatie. Direct aan het meer met een privéstrand en ook nog eens op een paar honderd meter van het centrum van Struga, een toeristenplaatsje met allerhande restaurantjes en uitgaansgelegenheden.

Half-pension bijboeken wordt niet meer aangeboden. Er zijn in de omgeving tal van restaurantjes te vinden waar je voor erg weinig geld goed (beter) kunt eten.

De Macedonische 4-sterren zijn natuurlijk geen Nederlandse 4-sterren, maar dit is zeker een prima hotel om te verblijven.

Voor kleinere kinderen is er een zwembad en een strand (zoet water!).

De pubers kunnen hangen op het strand of bij de brug en kunnen 's avonds - al of niet met pa of ma - het dorpje in.

En dan hebben we ook nog eens OAkorting.

De vluchttijden vanuit Amsterdam voor de heenreis zijn heftig, maar je hebt vervolgens een heleboel tijd om daarr overheen te komen, dus ik zou me daardoor niet af laten schrikken.

Lees de ervaringen van vorig jaar.

Omgeving

Een paar beelden uit de omgeving:


Macedonië
29 jun 6 jul13 jul20 jul27 jul 3 aug10 aug17 aug24 aug
hotelkamerhotelkamerhotelkamerhotelkamerhotelkamerhotelkamerhotelkamerhotelkamerhotelkamer

Groen=Beschikbaar
Geel=Bijna vol
Rood=Vol
Lees dit!


BOEKEN

< Abonnement - Testimonials - Voorwaarden - Disclaimer - Zakelijk contact >

Copyright © 2001-2012 OuderAlleen.
Pagina verversen